شهرک خزرشهر یکی از شهرک های بسیار زیبا و قدیمی و به نوعی مشهور و معروفترین شهرک در کل شمال می باشد که از قبل انقلاب مکانی برای تفریح و زندگی افراد مشهور در شمال بوده است .این شهرک در ابتدای شهر فریدونکنار از سمت جاده بابلسر به فردونکنار قرار دارد.

شهرک خزرشهر از دو بخش به نام های خزرشهر شمالی و خزرشهر جنوبی تشکیل شده که هر دو شهرک درواقع یک شهرک بوده با یک شهردار و هیات مدیره برای هر دو شهرک.شهرک خزرشهر جنوبی سمت جنوب جاده اصلی فریدونکنار به بابلسر و خزرشهر شمالی که در نوار ساحلی دریای خزر قرار دارد در سمت شمال جاده فریدونکنار به بایلسر بنا شده است.


اجاره ویلا خزرشهر


شهرک خزرشهر هم مثل شهرک دریاکنار دارای خیابان بندی هایی با نام های مرجان ,شبنم , دریا که خیابانی که به سمت ساحل منتهی می شود همین خیابان دریا است.هر خیابان و هر کوچه در هر دو شهرک خزرشهر و جنوبی و شمالی داری نگهبان به صورت  24 ساعته است .

این شهرک در سال 1342 با همکاری همایون بهزادی و مشاورین اشرف پهلوی خواهر شاه ایران بنا شده است.

این شهرک دارای فضای سرسز و جنگلی بسیار زیبا است که از معماری غربی الکو گرفته شده است.اکثر ویلا های خزرشهر دارای زمین بالاتر از 700 متر می باشد.


اجاره ویلا شمال


برای ورود به شهرک خزرشهر جنوبی و شهرک خزرشهر شمالی حتما باید کارت تردد شهرک را داشته باشید و بدون این کارت امکان ورود به شهرک وجود ندارد.بین این دو شهرک یک پل هوایی وجود دارد که این دو شهرک را به همدیگر وصل می کند به این صورت که فردی که فردی که شهرک خزرشهر جنوبی است برای ورود به شهرک خزرشهر شمالی و یا بالعکس نیازی به خروج از شهرک خزرشهر جنوبی یا شمالی نیست.


اجاره ویلا استخر دار


به دلیل زیبایی و سرسبز بودن و محیط بسیار آرام شهرک خزرشهر هر ساله مسافران زیادی شهرک خزرشهر را انتخاب می کنند و در شهرک هم ویلاهای زیادی برای اجاره وجود دارد.


منبع: اجاره ویلا